Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

ofirmie oferta montaze systemy partnerzy galeria kontak

Od lat świadczymy usługi w zakresie sprzedaży, projektowania oraz montażu kominków z systemami grzewczymi.
Dzięki fachowości i zaangażowaniu naszych pracowników, jesteśmy gotowi wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

SPRZEDAŻ WKŁADÓW I AKCESORIÓW KOMINKOWYCH

Podstawą działalności naszej firmy jest sprzedaż detaliczna wkładów grzewczych, wkładów z płaszczem wodnym oraz akcesoriów kominkowych. 
Podjęliśmy współpracę z wieloma cenionymi producentami: Spartherm, Sparke, Arysto, Edilkamin, Tarnavva, Hajduk, Blanzek, Jotul, Kratki.pl.
Zapraszamy do sklepu, gdzie czeka na Państwa profesjonalna, przyjazna obsługa. Chętnie pomożemy w wyborze, odpowiedniego dla Państwa potrzeb, wkładu czy kamienia. Udzielimy także wszelkich informacji, dotyczących przygotowania miejsca pod palenisko palenisko oraz późniejszej eksploatacji kominka.
Serdecznie zapraszamy i czekamy na Państwa w naszej siedzibie przy ulicy 1go Maja 92 w Katowicach.

MONTAŻ SYSTEMÓW GRZEWCZYCH

Kominki sprawdzają się, zarówno jako główne, jak i dodatkowe źródła ciepła w Państwa domach. Powietrze ogrzane przez wkład kominkowy może być rozprowadzane do innych pomieszczeń w sposób grawitacyjny lub wymuszony. Zaproponujemy Państwu najlepszą formę dystrybucji ciepła oraz zajmiemy się montażem, wybranych dla Państwa potrzeb, systemów grzewczych.

DORADZTWO TECHNICZNE

Gdzie umieścić kominek? Jaką technologię doprowadzania powietrza do kominka wybrać? Jaki wkład i jaka obudowa sprawdzą się najlepiej w naszych warunkach? Zakup kominka wiąże się z koniecznością wyboru spośród wielu dostępnych rozwiązań technicznych. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi się na tym znać. Dlatego też, dbając o komfort naszych klientów, oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne. Pracownik naszej firmy przyjedzie na miejsce powstania kominka i zaproponuje najbardziej optymalne dla Państwa rozwiązanie. Przybliży Państwu także zasady działania kominka lub systemu grzewczego oraz przedstawi warunki bezpiecznej eksploatacji. Już na tym etapie wykonane zostaną dokładne pomiary miejsca, w którym zdecydujecie się Państwo umieścić kominek. Na terenie Śląska, opinia techniczna naszego fachowca jest bezpłatna. Zapraszamy do umawiania się przez telefon.

PROJEKTOWANIE

Niektórzy klienci przychodzą do nas z gotowym projektem wymarzonego kominka. Jeśli jednak nie są Państwo zdecydowani, służymy fachową pomocą. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny projekt (z uwzględnieniem wszystkich parametrów), który prześlemy Państwu w kilku wersjach za pośrednictwem poczty elektronicznej.

BUDOWA KOMINKA

Budowa kominka, którą rozpoczynamy natychmiast po ustaleniu wszystkich szczegółów, trwa zwykle od 1 do 3 dni. Kominek zostanie zamontowany w Państwa domu przez wykwalifikowaną ekipę montażową, wyposażoną we wszystkie niezbędne narzędzia i materiały. Po zakończeniu montażu, kominek zostanie oddany do użytku wraz z instrukcją obsługi i wskazówkami, dotyczącymi prawidłowej eksploatacji.

OBUDOWY KOMINKOWE

Obudowy kominkowe można wybrać w naszym sklepie na podstawie próbników. Oferujemy obudowy wykonane z kamienia, blachy chromoniklowej i kafli. Doskonałą jakość, perfekcyjne wykończenie oraz imponujący wygląd kamiennych obudów kominkowych zawdzięczamy wieloletniej współpracy z zakładem kamieniarskim Marmur Dulemba.

UDZIELAMY GWARANCJI NA WSZYSTKIE KOMINKI, WYKONANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ. 

                O FIRMIE    OFERTA    MONTAŻE    SYSTEMY GRZEWCZE    NASI PARTNERZY    GALERIA    KONTAKT