Tablica korkowa na ściankę

Wandkork to inaczej korek {przymocowany do ściany. W taki oto fortel możemy udekorować swoje ściany w lokalu mieszkalnym lub w domu. Zamiast ściany barwić lub wykładać je tapetami lub kasetonami, możemy wyłożyć specjalnie do tego przystosowanym korkiem.

Ten wyjątkowo naturalny i ekologiczny artykuł sprawi, że we własnym lokalu mieszkalnym wykształci się osobliwy mikroklimat, poczujemy czarującą atmosferę, będziemy w pomieszczeniu o przyjemnym zapachu.
Oklejanie ścian z korka to niekonwencjonalny sposób na aranżację wnętrz, korek jest absolutnie nieszkodliwy dla zdrowia, ekologiczny i nad wyraz dobry dla środowiska, ten spartański materiał jest wyjątkowo opracowany, w niektórych wersjach natarty woskiem, nie zatrzymuje na sobie brudu i kurzu.
Ściany prosto trzymać w schludności, zawsze wystarczy tylko wytrzeć je suchą szmatką.
wandakork
Aranżując nasze mieszkanie nie musimy każdych jego ścian wykładać korkiem, wystarczy, że zdecydujemy się na jedną ścianę w pracowni i jedną lub dwie w salonie, ściany tak upiekszone mogą mieć bogate faktury i różne barwy, albowiem technika w tej chwili tak się rozwineła, że artykuł korek jest obrabiany w szczególny sposób i jego obróbka daje różne efekty.
Wandkork, inaczej korek na ścianie ma jeszcze jedną istotną zaletę, zmniejsza wszelaki zgiełk i powoduje, że wymienione pomieszczenie jeśli nie całe, to chociaż w części jest wyciszone.
Reasumując, korek na ścianie to klasa, nietypowe wnętrze, czar, wyciszenie, naturalność i ochrona środowiska, odporność na osobliwe warunki, prostota zachowania lokalu mieszkalnego w higienie. Kompletnie nie działa on na ludzki organizm alergicznie, nie przenosi do lokalu mieszkalnego żadnych skutków ubocznych, jest produktem wytrzymałym, którym możemy się długo weselić.